KAMERA SİSTEMLERİMİZ

  • 2001 yılında kurulan Hikvision, Türkiye’de çözümlerini Haikon markası ile kullanıcılarına sunmaktadır. A&S dergisi tarafından gerçekleştirilen “En İyi 59 Güvenlik Üreticisi 2016” araştırma sonuçlarına göre dünyanın 1 numaralı güvenlik çözümleri üreticisi seçilen firma, güvenlik ihtiyacı için yenilikçi CCTV ürünleri tasarlamak ve geliştirmek hedefi ile çalışmaktadır. Kuruluşundan bu yana, CCTV pazarında yıllık gelirinin %8'ini sürekli ürün yeniliği için araştırma ve geliştirmeye ayırarak aktif bir rol oynamaktadır. Shenzhen Menkul Kıymetler Borsasında halka açık olan firma, dünya çapında bölgesel ofisleri ile 100’e yakın ülkede faaliyet göstermektedir. Marka 2017 yılında TESAN bünyesine katılmıştır. Biltel Teknoloji Olarak bizde 2017 yılı itibariyle HAIKON ürün satış ve teknik desteği sunmaktayız.

  • Neutron Güvenlik Teknolojileri AŞ, video gözetim çözümlerinde ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren, kendi ürün ve yazılımlarını üreten bir firmadır. Asya, Amerika, Avrupa, Okyanusya, Afrika, Türkiye’de ofis ve satış temsilcilikleri bulunan Neutron, her yıl satış gelirinin yüzde 10’unu Ar-Ge faaliyetlerine ayırarak video gözetim çözümlerinde teknoloji çağına öncülük etmektedir.Dünyanın en büyük 10 video gözetim çözümü firmasından biri olan Neutron, 5 yıl içinde birinci sırada yer almayı hedeflemiştir. Yatırımlarını bu doğrultuda yapmaya devam etmektedir. Ürettiği yeni teknolojilerle dünyada güvenlik sektöründe yıldızı parlayan Neutron’un, ürünleri arasında; IP (Network) kameralar, IP (Network) kayıt cihazları, IP görüntülü diafon sistemleri, (Analog HD) AHD kamera ve kayıt cihazları, Akıllı hırsız alarm sistemleri, Plaka Tanıma Sistemleri, X-Ray Cihazları ve yüksek güvenlikli diğer ürünler ve bu sistemlerin ekipmanları yer almaktadır. Neutron mobil uygulamalar konusunda sektöründe öncüdür. Türkiye’de ilk cep telefonu uygulamasını yapan ve 2017 yılı son çeyreğinde 4 milyon kullanıcıya ulaşan Neutron, kendi Bulut sistemini kuran tek firmadır. Biltel Teknoloji Olarak bizde 10 yılı aşkın bir süredir. NEUTRON ürün satış ve teknik desteği sunmaktayız.

  • Güvenlik Sadece Kamera, Alarm ve Güvenlik Görevlisi ile sağlanamaz. eksikleri görüp uyaran gerektiğinde mudahale eden uzman bir bakış açısı ile en dogru sisteme kavuşulur.

BİLTEL Firması olarak 2002 Yılından beri Satış Montaj ve Teknik destek vererek tecrubesine tecrube katarak ve kazandığı tecrübesini müşterileri ile paylaşarak buğüne kadar geldik. bu süreçte sekterün en iyi markaları ile iş ortaklığı ve bayilik çalışmaları yaptık. şuan PANASONIC, BOSH, HAIKON, NEUTRON, DSC, PARADOX Gibi sekterün önde gelen 12 Markası ile bayilik çalışmamız vardır.

ALARM SİSTEMLERİ

BOSH, PARADOX, DSC, WİSETECH Gibi markalarla firmanıza özel ihtiyaçlarınıza uygun alarm sistemine beraber karar verelim. şirketinizin alarmı kuruldumu ceptelefonunuzdan uygulama üzerinden görebileceğinizi biliyormusunuz? veya alarm gözlem merkezi aracılığı ile giriş çıkış saatlerinize göre alarmınızın kontrol edilip size bilgi verilmesini sağlayabiliriz.

YAPTIĞIMIZ GÜVENLİK İŞLERİNDEN BAZILARI

KAMERA SİSTEMLERİ, HIRSIZ ALARMI SİSTEMLERİ, YANGIN ALARMI SİSTEMLERİ, KARTLI GEÇİŞ VE GİRİŞ ÇIKIŞ TAKİP SİSTEMLERİ Gibi Güvenlik sistemlerine veya personel takip sistemlerinemi ihtiyacınız var? müşteri danışmanınız ile görüşüp size uygun çözümlerimizi görmek istermisiniz.